O mně

V realitách...

se pohybuji od roku 2009. Mým původním zaměřením byly pronájmy, kterých jsem realizovala stovky, většinu nemovitostí pronajímám opakovaně. 

Od roku 2016 se zabývám správou nemovitostí. Líbí se mi, že i po uzavření nájemní smlouvy zůstávám v kontaktu s majitelem i nájemcem. 

Umím pomoci se vším, co Vás může při pronájmu potkat. Vybudovala jsem síť odborníků, na které se můžu obrátit (od řemeslníků, úklidové firmy, po advokáty).
A jsem velmi ráda, že se stále více majitelů na mě obrací i s prodejem své nemovitosti.
Mám ráda proces přípravy bytu, koordinaci s fotografy, přípravu podkladů pro prodej a v neposlední řadě schůzky se zájemci, kteří možná právě u mě najdou nový domov.
Nejen mimo reality...

Prošla jsem skautingem, který pomohl formovat můj smysl pro fér jednání. Vystudovala jsem psychologii, umím naslouchat a vytvořím prodejní plán na míru. 

Jsem aktivní člověk, dlouho neposedím a ráda se učím novým věcem. Mám ráda sport, svého muže a naše děti.

A perfektní odreagování je muzika a moje kapela Kupodivu.

Co říkají mí klienti...

Většinu svých klientů znám spoustu let. Vážím si, že se na mě znovu a znovu obrací a že mě doporučují dalším lidem. 

Děkuji!

Realitní makléřku paní Břeňovou jsem „zdědila“ po tatínkovi, který využíval hojně jejích služeb při pronájmech bytů. Vždy o ní moc pěkně mluvil. 
Paní Břeňová mi najde vhodné nájemníky, organizuje schůzky k prohlídce bytu, sestaví nájemní smlouvu a zajistí přepis energií.  Pro mne naprosto komfortní služby. Oceňuji na ni její lidský přistup, profesionalitu a maximální spolehlivost. 
Obracím se na ni vždy s důvěrou již 10let. 
Děkuji tatínkovi i paní Břeňové.
Mgr. Hana Malíšková, pronájem bytů Brno

   S paní Břeńovou jsme prodávali již dvě nemovitosti, byt a dům. Oba prodeje proběhli  naprosto bez problémů…. Pokud bychom někdy v budoucnu potřebovali využít služeb realitního makléře, tak na základě našich zkušeností, určitě oslovíme paní Břeňovou.  

Vlastimil Dejdar, Kateřina Krátká, prodej bytu Brno-Bohunice, RD Jiřice u Miroslavi

Dobrý den, paní magistro,
ráda bych vám poděkovala za pomoc s pronájmem mého bytu.
Velmi oceňuji rychlé a profesionální jednání, cenné rady, stejně tak i milé a osobní vystupování.
Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a využila vašich služeb.

Těším se na další spolupráci!

Lenka Tománková, pronájem bytu Brno-Bystrc

Jako firma vlastníme několik nemovitostí v Brně a okolí. S paní Mgr. Martou Břeňovou spolupracujeme více než 10 let. Obstarává pro nás realitní služby všeho charakteru (nákup nemovitostí, prodej, pronájem). Veškeré služby z její strany byly vždy na nejvyšší možné úrovni a provedeny s naprostou profesionalitou. Umí si poradit s každým problémem, který jsme jakožto vlastník nemovitosti řešili, zejména změny nájemníků, příprava veškerých smluvních dokumentů, převzetí a předání bytů, zajištění oprav, úprav jakéhokoli charakteru. Jakožto realitního makléře tedy mohu paní Břeňovou vřele doporučit.

Japec, s.r.o., pronájem a správa bytů Brno

Spolupracuji s realitní makléřkou Břeňovou už více než deset let a nemohu být spokojenější s jejími službami. Její profesionální přístup, ochota a schopnost rychle a efektivně vyřešit veškeré požadavky mě přesvědčují, že jsem ve správných rukou. Doporučuji ji s úplnou důvěrou každému, kdo hledá spolehlivého a zkušeného realitního makléře.

Jiří Vintr, pronájem bytů Brno

Realitní makléřka Marta Břenová mi byla doporučená, když jsem hledala makléře, který by můj byt nejen pronajmul, ale i se o něj nadále staral. Marta je profesionální, spolehlivá a velice ochotna. Vždy mě o všem důkladně informuje a vše vyřeší k plné mé spokojenosti. Všechny smlouvy a dokumentace jsou v čas připravené a v naprostém pořádku. Vřele doporučuji všem, kdo hledají zkušeného a efektivního makléře.

Ivona Ojo, pronájem a správa bytu, Brno-střed